نسخه چاپی


  ارسال به دوست


«ره آورد سمت» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن

مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی سازمان «سمت» در راستای معرفی هرچه کامل‌تر این سازمان و فعالیت‌های آن، اقدام به چاپ کتاب «ره‌آورد سمت» به زبان چینی و عرضه آن در بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی پکن نموده است.

به گزارش روابط عمومی «سمت»، سازمان مطالعه و تدوین (سمت) در بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی پکن که از 1 تا 5 شهریورماه در چین برگزار میشود، با معرفی 80 عنوان کتاب برگزیده خود حضور دارد؛ و کتاب «ره‌آورد سمت» را نیز برای معرفی سازمان مطالعه و تدوین (سمت) و کشور جمهوری اسلامی ایران، به زبان چینی در این نمایشگاه به مخاطبان عرضه می‌کند.

«ره آورد سمت» با سخنان دکتر احمد احمدی رئیس سازمان «سمت» آغاز می‌شود که به معرفی این سازمان و فعالیت‌های آن می‌پردازد. پس از آن، کتاب به همراه تصاویر زیبایی از شهرها و جاذبه‌های گردشگری، اطلاعات مفیدی درباره جمهوری اسلامی ایران در اختیار خواننده چینی قرار می‌دهد. بخش پایانی کتاب نیز به ارائه مشخصات 80 عنوان کتاب برگزیده «سمت» به همراه تصاویر جلد کتاب‌ها در زمینه‌های مختلف می‌پردازد، از جمله اقتصاد، الهیات، باستان‌شناسی، تاریخ، حقوق، زبان‌شناسی، ادبیات فارسی، جغرافیا، علوم تربیتی، علوم سیاسی، علوم انسانی و اسلامی، اطلاعات و دانش شناسی و هنر.

١٤:١٠ - 1396/05/28    /    شماره : ١٧٤٤    /    تعداد نمایش : 407


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: