نسخه چاپی


  ارسال به دوست


کتاب «درآمدی بر روان‌شناسی دین» به زبان آذری عرضه شد

سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) کتاب «درآمدی بر روان‌شناسی دین» را با مشارکت دانشگاه خزر، به زبان آذری ترجمه و در جمهوری آذربایجان منتشر نمود.

به گزارش روابط عمومی «سمت»، به نقل از مدیریت همکاریهای علمی بین المللی «سمت»، کتاب «درآمدی بر روان‌شناسی دین» تألیف مسعود آذربایجانی و سیدمهدی موسوی اصل را که پیش از این با آرم مشترک سازمان «سمت» و پژوهشگاه حوزه و دانشگاه انتشار یافته بود، به همت سازمان «سمت» و با مشارکت و همکاری دانشگاه خزر جمهوری آذربایجان و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در باکو، به زبان آذری برگردان و عرضه شد.

این اثر براي دانشجويان رشته روان‌شناسي، الهيات و دين‌شناسي در مقطع كارشناسي ارشد و دكترا و سایر علاقه‌مندان به این موضوع تهیه و در چهاردهمین دوره کتاب سال دانشجو شایسته تقدیر شده است.

سازمان «سمت» علاوه بر این اثر، تاکنون سه کتاب با عناوین «آشنایی با ادیان بزرگ»، «تاریخ قرآن» و «پیام‌آور رحمت» را به زبان آذری ترجمه کرده و با همکاری دانشگاه خزر آذربایجان به چاپ رسانده است.

مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی «سمت» در نظر دارد به‌زودی طی مراسمی از کتاب «درآمدی بر روان‌شناسی دین» و سه کتاب یاد شده، رونمایی کند.

 

١٠:٠٧ - 1396/10/20    /    شماره : ١٨٣٤    /    تعداد نمایش : 326


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: