نسخه چاپی


  ارسال به دوست


پیام تبریک رئیس سازمان «سمت» به مناسبت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی

دکتر احمد احمدی با صدور پیامی آغاز ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی «سمت»، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، احمد احمدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس سازمان مطالعه وتدوین (سمت) طی پیامی این ایام خجسته را به آحاد ملت ایران، تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

«وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا 
قسم به خورشید و به تابش نیمروزش

کسانی که دوران تاریک اواخر شاهنشاهی را به یاد دارند که امریکا پنجه بر سراسر تاروپود این کشور انداخته بود و گروهک‌های چپ‌گرا از جمله، منافقان، برای رسیدن به قدرت می‌کوشیدند و روحانیون نامور هــم در زیر شکنجه‌های توان‌‌فرسا و در تبعید و زندان بودند و به راستی دورانی سخت ظلمانی بود که خداوند، امام خمینی رضوان‌الله علیه را همچون خورشید تابناک نیمروز از مغرب برآورد و انقلابی پدید آورد که تاریخ مانند آن را به یاد ندارد، انقلابی با نام خدا، برای خدا و برای احیای دین او، با حضور جمعیتی بی‌مانند و پولادین، که هنوز هـم بر سر پیمان خویش سربدار و استوار ایستاده‌اند و نمونه آن، حضور در بیست‌ودوم بهمن است.

راستی که چنین وفادارانی کجا توان یافت. این امت و آن امام و این انقلاب الهی باری بس گران بر دوش همه ما نهاده‌اند که نباید وفاداری خویش را نسبت به آنها یک لحظـه از یاد ببریم و باید چنان که سزاوار آنهاست عمل کنیم و آماده فداکاری مجدد باشیم.

والله خیرالناصرین
احمد احمدی
رئیس سازمان «سمت»

٢١:٠٤ - 1396/11/11    /    شماره : ١٨٤٤    /    تعداد نمایش : 314


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: