نسخه چاپی


  ارسال به دوست

همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی:
رئیس سازمان «سمت» با جانبازان آسایشگاه شهیدبهشتی دیدار کرد

همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران و برای ارج نهادن به مقام جانبازان و ایثارگران، دکتر احمد احمدی رئیس سازمان مطالعه و تدوین (سمت) به همراه جمعی از مدیران و کارکنان این مجموعه، با حضور در آسایشگاه جانبازان شهید بهشتی، با جانبازان سرافراز دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی «سمت»، احمد احمدی در این دیدار صمیمانه با جانبازان قطع نخاع و معلولان جسمی دفاع مقدس، از رشادت‌ها و دلاوری‌های این عزیزان قدردانی کرد و گفت: «شما برای خدا و دفاع از اسلام و کشور و همه ما به جبه‌های جنگ رفتید و رنجی که اکنون متحمل می‌شوید، قابل وصف نیست. ما از دیدن شما و عمق ایثار و فداکاری شما خجالت‌زده می‌شویم».

رئیس سازمان «سمت» خطاب به جانبازان دفاع مقدس، افزود: «اجر فداکاری‌های شما با وضعیت جانبازی امروزتان، از اجر شهدا نیز بالاتر است؛ زیرا مانند این است که در یک روز، چندبار شهادت را تجربه می‌کنید. ما از شما سپاسگزاریم و خود را مدیون شما می‌دانیم».

در این دیدار که در فضای صمیمی و سرشار از معنویت انجام شد، رئیس، مدیران و کارکنان سازمان «سمت»، پای صحبت و بیان خاطرات جانبازان بستری در این آسایشگاه نشستند و با اهدای شاخه گل و شیرینی، برای آنها آرزوی سلامتی نمودند.

پس از این دیدار، رئیس و جمعی از مدیران و کارکنان سازمان «سمت» با حضور در مزار شهدای گمنام هم‌جوار با آسایشگاه جانبازان شهید بهشتی، به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام کردند.

 

١٥:٢٤ - 1396/11/16    /    شماره : ١٨٤٧    /    تعداد نمایش : 370


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: