نسخه چاپی


  ارسال به دوست

حضور «سمت» در نمایشگاه تخصصی «کتب حوزوی» و نمایشگاه کتاب «ارومیه»:
«سمت» در دو نمایشگاه کتاب

سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) از حضور خود در دو نمایشگاه «کتب حوزوی و معارف اسلامی» و «نمایشگاه کتاب ارومیه» خبر داد.
به گزارش روابط عمومی «سمت»، سازمان مطالعه و تدوین (سمت) به منظور معرفی و عرضه تازه‌ترین آثار خود، در «چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی» و نیز «شانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب ارومیه» حضور خواهد داشت.
معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان جهت تأمین کتاب‌های مورد نیاز اساتید و طلاب (برادران و خواهران) و همچنین تجهیز کتابخانه‌های مدارس علمیه به منابع علمی، اقدام به برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی کرده است. این نمایشگاه در حوزه کتب درسی، کمک درسی، آموزشی، پژوهشی و مطالعاتی، به ارائه تازه‌ترین آثار تخصصی می‌پردازد.
این نمایشگاه از 4 الی 12 مهرماه به مدت 9 روز در مدرسه آیت‌الله العظمی خویی (ره) برگزار می‌شود و انتشارات دارالفکر به نمایندگی سازمان «سمت»، در این نمایشگاه حضور دارد.

همچنین 359‌ امین نمایشگاه کتاب استانی با عنوان «شانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب ارومیه» از 20 تا 25 شهریورماه 1397 در پارک جنگلی شهر ارومیه و در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی این شهر، از ساعت 9 تا 12 و16 تا 21 برگزار می‌شود. «سمت» در این نمایشگاه با تازه‌های نشر و 500 عنوان از کتاب‌های خود در غرفه شماره ، پذیرای پژوهشگران، اساتید، دانشجویان و علاقه‌مندان است.

 

١٤:٤٢ - 1397/06/20    /    شماره : ٢٠١٧    /    تعداد نمایش : 322


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: