نسخه چاپی


  ارسال به دوست


«کتاب الکترونیکی» اثر برگزیده جشنواره پژوهش و آموزش شناخته شد

«کتاب الکترونیکی: توسعه و کاربرد» منتشر شده توسط سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، در چهارمین جشنواره پژوهش و آموزش که در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی «سمت»، در چهارمین جشنواره پژوهش و آموزش که با هدف نهادینه کردن و هویت‌بخشی به فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی، شناسایی استعدادهای برتر و تأکید بر توانمندی استادان و دانشجویان و حمایت از فعالیت آنها برگزار شد، از سپیده فهیمی‌فر برای تألیف «کتاب الکترونیکی: توسعه و کاربرد»، تقدیر به عمل آمد و اثر وی، به عنوان اثر برگزیده معرفی شد.

گفتنی است «کتاب الکترونیکی: توسعه و کاربرد»، از جمله نخستین کتاب‌های منتشر شده در حوزه نشر کتاب الکترونیکی در ایران است. این کتاب حاصل مطالعه ده ساله مؤلفان و کسب تجربه در این خصوص است. به دلیل لزوم ارتقای دانش و آگاهی ذی‌نفعان نظیر کاربران، ناشران و نویسندگان از مفهوم کتاب الکترونیکی و روند نشر و توزیع آن، کتاب مذکور می‌تواند بسیار مفید واقع شود و راهنمای عملی خوبی در این حوزه باشد. نگاه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری به کتاب الکترونیکی به مخاطبان کمک خواهد کرد تا خود به نشر کتاب الکترونیکی بپردازند. به علاوه آشنایی با روند ارزیابی کتاب الکترونیکی، از جمله مباحث مهم این کتاب است که به کلیه کاربران و کتابداران در این زمینه کمک خواهد کرد.

این کتاب به عنوان منبع کمک‌درسی در درس «منابع اطلاعات عمومی ـ اجتماعی الکترونیکی» به ارزش 2 واحد برای دانشجویان رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی گرایش مطالعات کتابخانه‌های عمومی و منبع کمک‌درسی برای دروس «صنعت چاپ و نشر» و «مدیریت مجموعه‌سازی» به ارزش 2 و 3 واحد در مقطع کارشناسی رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی، تدوین شده است.

١٠:٥٨ - 1397/12/18    /    شماره : ٢١١١    /    تعداد نمایش : 3599


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: