نسخه چاپی

نمایشگاه و فروشگاه جدید کتاب‌های «سمت» افتتاح شد
نمایشگاه و فروشگاه جدید کتاب‌های «سمت»، با حضور حجت‌الاسلام محمد ذبیحی سرپرست سازمان «سمت»، بازگشایی شد.
١٦:٠٨ - 1397/12/22 ادامه خبر >>

«رشته تاریخ در دوران مدرن: شکل‌گیری و جریان‌ها» در «سمت» بررسی شد
سومین نشست از مجموعه نشست‌های مسائل بنیادین تاریخ با عنوان «رشته تاریخ در دوران مدرن: شکل‌گیری و جریان‌ها (تاریخ‌نگاری رانکه‌ای)، 18 اسفندماه با حضور حسینعلی نوذری عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و میثم سفیدخوش عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی به عنوان سخنران و زهیر صیامیان گرجی به عنوان دبیر علمی نشست، برگزار شد.
١١:٠٧ - 1397/12/20 ادامه خبر >>

انتصاب رئیس اداره همکاری‌های علمی سازمان «سمت»
حجت‌الاسلام محمد ذبیحی، سرپرست سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، محمدعلی ناصری را به عنوان رئیس اداره همکاری‌های علمی این سازمان، منصوب کرد.
٠٧:٤٩ - 1397/12/19 ادامه خبر >>

هجدهمین همایش ملی مشاوره برگزار شد
هجدهمین همایش ملی مشاوره با عنوان «مشاوره و حوزه سلامت»، 13 اسفندماه در دانشکده روان‌شناسی دانشگاه تهران و با حضور و سخنرانی جمعی از اساتید این حوزه، برگزار شد.
١١:٠٠ - 1397/12/18 ادامه خبر >>

«کتاب الکترونیکی» اثر برگزیده جشنواره پژوهش و آموزش شناخته شد
«کتاب الکترونیکی: توسعه و کاربرد» منتشر شده توسط سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، در چهارمین جشنواره پژوهش و آموزش که در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد.
١٠:٥٨ - 1397/12/18 ادامه خبر >>

نشست هم‌اندیشی اعضای هیأت علمی سازمان «سمت» برگزار شد
اعضای هیأت علمی سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، روز دوشنبه 13 اسفندماه، در نشستی در سالن جلسات این سازمان، به بررسی آخرین آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های مربوط به فعالیت‌های علمی و پژوهشی این سازمان پرداختند.
١٧:٠٥ - 1397/12/14 ادامه خبر >>

نشست نقد و بررسی مجموعه دوجلدی «نظریه و نقد ادبی» برگزار شد
نشست نقد و بررسی مجموعه دوجلدی «نظریه و نقد ادبی» منتشر شده توسط سازمان «سمت»، با حضور حسین پاینده نویسنده کتاب، حسینعلی نوذری، داریوش رحمانیان و حسین مجتهدی، برگزار شد.
١٦:٤٣ - 1397/12/14 ادامه خبر >>

نشست علمی «آموزش تاریخ در مکتب آنال» برگزار شد
نشست علمی «آموزش تاریخ در مکتب آنال: رویکرد و روش»، روز گذشته 12 اسفندماه با حضور داریوش رحمانیان عضو هیأت علمی گروه تاریخ دانشگاه تهران، حسام نقره‌چی دارای مدرک دکتری ادبیات عام و تطبیقی از دانشگاه سوربون نوول پاریس و محمدجواد عبدالهی دارای مدرک دکتری تاریخ از دانشگاه تهران، به عنوان سخنران و زهیر صیامیان به عنوان دبیر علمی نشست، برگزار شد.
١٠:٣٤ - 1397/12/13 ادامه خبر >>

نشست نقد و بررسی کتاب «آموزش تفکر به کودکان و نوجوانان» برگزار شد
نشست نقد و بررسی کتاب «آموزش تفکر به کودکان و نوجوانان» اثر مشترک سازمان «سمت» و شورای تخصصی و ارتقای تحول علوم انسانی، روز گذشته 11 اسفندماه در سالن جلسات سازمان مطالعه و تدوین (سمت) برگزار شد.
١٦:٢٧ - 1397/12/12 ادامه خبر >>

بازدید دانش‌آموزان علوم انسانی مدرسه علامه حلی 4 از سازمان «سمت»
گروهی از دانش‌آموزان رشته علوم انسانی دبیرستان پسرانه علامه حلی (4)، روز شنبه 11 اسفندماه، برای آشنایی با بخش‌های مختلف سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، از این سازمان بازدید کردند.
١٥:٠١ - 1397/12/11 ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>