نسخه چاپی

عاشورا؛ مربی خاموش (قسمت دوم)
روزنامه ایران امروز در ستون «آئین» صفحه آخر خود، گفتاری منتشر نشده از مرحوم احمد احمدی درباره عاشورا منتشر کرده است. بخش دوم این مطلب را در ادامه می‌خوانید:
١١:٤٤ - 1397/06/26 ادامه خبر >>

عاشورا؛ مربی خاموش (قسمت اول)
روزنامه ایران امروز در ستون «آئین» صفحه آخر خود، گفتاری منتشر نشده از مرحوم احمد احمدی درباره عاشورا منتشر کرده است. بخش نخست این مطلب را در ادامه می‌خوانید:
١٠:٢٦ - 1397/06/25 ادامه خبر >>

استقبال چشمگیر از نمایشگاه «سمت» در دانشگاه فرهنگیان
نمایشگاه آثار منتشر شده «سمت» در حوزه تعلیم و تربیت و آموزش، در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.
١٥:٠٤ - 1397/06/24 ادامه خبر >>

«سمت» در دو نمایشگاه کتاب
سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) از حضور خود در دو نمایشگاه «کتب حوزوی و معارف اسلامی» و «نمایشگاه کتاب ارومیه» خبر داد.
١٤:٤٢ - 1397/06/20 ادامه خبر >>

تدریس کتاب «سمت» در دانشگاه ملک سعود عربستان
کتاب «نظام آوایی زبان فارسی» که توسط سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) منتشر شده است، از سوی انتشارات مجمع فرهنگی مصر به زبان عربی ترجمه و وارد دروس آموزشی دانشگاه ملک سعود عربستان شد.
١١:٤١ - 1397/06/20 ادامه خبر >>

علوم انسانی دیجیتال؛ رشته‌ای جدید در غرب
روزنامه دنیای اقتصاد در مطلبی با عنوان «رشته‌ای جدید در غرب» به قلم مهدی صداقت‌پیام، مؤلف کتاب «علوم‌انسانی دیجیتال» که به تازگی توسط سازمان مطالعه و تدوین (سمت) منتشر شده، به معرفی این اثر پرداخته است.
١٥:٢٠ - 1397/06/19 ادامه خبر >>

تلاش می‌کنیم «سمت» خانه امن اساتید فرهیخته کشور باقی بماند
سرپرست سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) با اشاره به اهمیت حرکت به سوی فناوری‌های نوین جهانی، اظهار داشت: «عرضه نسخه الکترونیک کتاب‌های «سمت»، در این سازمان فعال شده است؛ زیرا بر این باور هستیم که دنیای امروز با مسئله کاغذ مواجه است و ما باید از کاغذ کمتر برای تدوین و تهیه کتب استفاده کنیم». وی همچنین خاطرنشان کرد: «اعتمادبخشی ستون فقرات فعالیت‌های آتی «سمت » خواهد بود. ما سعی خواهیم کرد کتاب‌ها را بر اساس سلایق مختلف در چارچوب نظام انتخاب کنیم. هر کتابی که در تعارض با کلیت نظام و منویات رهبری نباشد می‌تواند عرضه شود و موردی برای انتخاب از سوی جامعه دانشگاهی باشد. تلاش خواهیم کرد «سمت» خانه امنی برای اساتید فرهیخته کشورمان باقی بماند».
١٤:٢٢ - 1397/06/12 ادامه خبر >>

نشست خبری سرپرست سازمان «سمت» برگزار می‌شود
نشست خبری سرپرست سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی (سمت) روز دوشنبه 12 شهریورماه با حضور سرپرست و معاونان این سازمان و با هدف تشریح فعالیت‌ها و اعلام برنامه‌های آتی «سمت» در دوره جدید، برگزار می‌شود.
١٠:٥٦ - 1397/06/10 ادامه خبر >>

انتصاب مدیر گروه تخصصی فلسفه و کلام سازمان «سمت»
حمیدرضا خادمی، عضو هیأت علمی و رئیس پژوهشکده تحقیق و توسعه علوم انسانی سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، با حفظ سِمت به عنوان مدیر گروه تخصصی فلسفه و کلام این سازمان منصوب شد.
١٥:٣٩ - 1397/06/04 ادامه خبر >>

تمدید تفاهم‌نامه همکاری سازمان «سمت» و بنیاد مطالعات اسلامی آلمان
در جلسه مشترک مدیریت بین‌الملل سازمان مطالعه و تدوین (سمت) و بنیاد مطالعات اسلامی آلمان، تفاهم‌نامه همکاری میان این دو مرکز، به مدت پنج سال تمدید شد.
١٤:٣٧ - 1397/05/27 ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>