نسخه چاپی

مدیر جدید نظارت فنی «سمت» منصوب شد
مراسم تودیع مدیر نظارت فنی سازمان مطالعه و تدوین (سمت) و معارفه سرپرست جدید این بخش با حضور محمدرضا سعیدی معاون نظارت علمی و فنی و جمعی از کارکنان این معاونت، برگزار شد.
١٤:٤٩ - 1397/02/29 ادامه خبر >>

همايش «واكاوي اصالت ميراث حديثي شيعه» برگزار شد
نخستین همایش علمی تخصصی «واکاوی اصالت میراث حدیثی شیعه» و رونمایی کتاب «اعتبارسنجي حديث شيعه» با مشارکت سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) برگزار شد.
١٠:٥٠ - 1397/02/24 ادامه خبر >>

نسخه مصری کتاب «فن ترجمه از عربي به فارسي» رونمايي شد
آیین رونمايي از نسخه مصری كتاب «فن ترجمه از عربي به فارسي» در بخش بین‌الملل نمایشگاه کتاب تهران برگزار شد.
١١:٥٦ - 1397/02/23 ادامه خبر >>

احکام انتصاب جدید در «سمت» صادر شد
در هفته گذشته، سه حکم انتصاب جدید در سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) صادر شد.
١١:٥٢ - 1397/02/23 ادامه خبر >>

«سرنوشت اسیر در اسلام» در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد
نشست رونمایی کتاب «سرنوشت اسیر در اسلام؛ بررسی تاریخی فقهی، جنگ اسارت بردگی» در سرای اهل قلم سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار شد.
١٨:١٩ - 1397/02/22 ادامه خبر >>

سازمان «سمت» امسال در حوزه نشر سال پرکاری داشته است
در زمان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، گفتگویی با سیدحسین کاظمی، مدیر بازاریابی و فروش «سمت» و مسئول غرفه این سازمان در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌الملی کتاب تهران داشتیم. کاظمی در این گفتگو درباره وضعیت صنعت نشر، استقبال مخاطبان از نمایشگاه کتاب، مکان برگزاری این نمایشگاه و تازه‌ترین خدمات «سمت» برای مخاطبان سخن گفت که در ادامه می‌خوانید:
١٦:٢٣ - 1397/02/19 ادامه خبر >>

مراسم بزرگداشت مقام معلم در «سمت»
نشست تجلیل از اعضای هیأت علمی سازمان «سمت» به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم در سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی (سمت) و با حضور اعضای هیأت علمی این سازمان برگزار شد.
١٦:٠٧ - 1397/02/19 ادامه خبر >>

نسخه IOS‌ کتابخوان «سمت» رونمایی شد
رئیس مرکز نشر الکترونیک سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) با اعلام این خبر که همزمان با ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، نسخه IOS‌ نرم‌افزار کتابخوان سمت رونمایی شد، گفت: «علاوه بر ارائه کتاب‌های الکترونیکی، برای نخستین‌بار امکان خرید و سفارش‌ کتاب‌های کاغذی از طریق این نرم‌افزار فراهم شده است؛‌ به طوری که کاربران می‌توانند تنها با پرداخت بهای پشت جلد، کتاب را در هر نقطه از ایران دریافت ‌‌کنند و هزینه ارسال برای آنها رایگان است».
١١:١٢ - 1397/02/19 ادامه خبر >>

رونمایی از کتاب «سرنوشت اسیر در اسلام»
مراسم رونمایی از کتاب «سرنوشت اسیر در اسلام؛ بررسی تاریخی فقهی، جنگ اسارت بردگی» با سخنرانی دکتر احمد احمدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس سازمان «سمت»، روز پنجشنبه در سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود.
١٥:٥٨ - 1397/02/17 ادامه خبر >>

«سمت» برای اولین‌بار در بخش ناشران عمومی غرفه دارد
جواد ایرجی درباره برنامه‌های فرهنگی که سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) در نمایشگاه سی‌ویکم دارد، گفت: «در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب سه مراسم رونمایی از کتاب با حضور استادان و صاحب‌نظران دانشگاهی خواهیم داشت. امسال برای اولین‌بار در بخش ناشران عمومی هم غرفه داریم».
١٠:٢٤ - 1397/02/15 ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>