نسخه چاپی

حضور «سمت» در شانزدهمین همایش انجمن مطالعات برنامه درسی ایران
کتاب‌های سازمان «سمت» در حاشیه برگزاری شانزدهمین همایش انجمن مطالعات برنامه درسی ایران عرضه خواهد شد.
١٠:٥٨ - 1397/08/22 ادامه خبر >>

حضور «سمت» در دو همایش در دانشگاه علامه طباطبایی (ره)
سازمان «سمت» جدیدترین آثار خود را در دو همایش «سالمندی در ایران» و «مشاوره مدرسه» که در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود، عرضه خواهد کرد.
١٠:٥٠ - 1397/08/22 ادامه خبر >>

حضور «سمت» در دو همایش در دانشگاه شهید بهشتی
سازمان «سمت» جدیدترین آثار خود را در دو همایش «کتاب حقوقی» و «تحلیل مسائل و تأمین منابع مالی در آموزش عالی» که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود، عرضه می‌کند.
١٠:٣٢ - 1397/08/22 ادامه خبر >>

نخستین همایش ملی «مشاوره مدرسه» برگزار می‌شود
نخستین همایش ملی «مشاوره مدرسه» با مشارکت و حضور اعضای هیأت علمی سازمان مطالعه و تدوین (سمت)، ۲۰ و ۲۱ آبان‌ماه در سالن همایش‌های دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.
١٤:٠٩ - 1397/08/20 ادامه خبر >>

نخستین جلسه ایده‌پژوهی اعضای هیأت علمی سازمان «سمت» برگزار شد
نخستین جلسه از جلسات «ایده‌پژوهی» پژوهشکده تحقیق و توسعه سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) با حضور اعضای هیأت علمی این سازمان برگزار شد.
١٣:٥٤ - 1397/08/15 ادامه خبر >>

افزایش همکاری‌های «سمت» و دانشگاه علیگر هند با ارائه راهکارهای نوین
افزایش همکاری‌های بین ایران و هند در حوزه تألیف کتب اسلامی در دیدار مدیر همکاری‌های علمی بین‌الملل سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) و رئیس سابق دانشکده الهیات شیعه دانشگاه علیگر هند، مورد تأکید قرار گرفت.
١٣:٥٣ - 1397/08/15 ادامه خبر >>

تفاهم‌نامه همکاری سازمان «سمت» و دانشگاه کردستان
سرپرست سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) و رئیس دانشگاه کردستان ضمن بازدید از این دانشگاه، تفاهم‌نامه مشترکی در راستای همکاری‌های دوسویه علمی امضا کردند.
١١:٣١ - 1397/08/14 ادامه خبر >>

از استقلال دانشگاه و دانشگاهیان حمایت می‌کنیم
سرپرست سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی و دانشگاهی (سمت) در نشست نقد و بررسی کتاب «ایران بین دو کودتا» با اشاره به اهمیت استقلال دانشگاه‌ها، اظهار داشت: «ما مجدانه از استقلال دانشگاه، استاد و دانشجو دفاع می‌کنیم، حتی اگر این دفاع برای ما هزینه‌های سنگینی داشته باشد».
٠٧:٢٨ - 1397/08/14 ادامه خبر >>

انتصاب دبیر گروه مطالعات کتاب درسی پژوهشکده «سمت»
مهدی صداقت‌پیام، عضو هیأت علمی سازمان مطالعه و تدوین (سمت) به عنوان دبیر گروه مطالعات کتاب درسی پژوهشکده تحقیق و توسعه علوم انسانی «سمت» منصوب شد.
١٥:٣١ - 1397/08/09 ادامه خبر >>

حضور «سمت» در همایش «تأمین و مدیریت منابع در آموزش و پرورش»
نمایشگاه جانبی کتاب‌های سازمان مطالعه و تدوین کتب (سمت) در خلال اولین همایش «تأمین و مدیریت منابع در آموزش و پرورش»، در مجموعه تاریخی دارالفنون برگزار شد.
١٥:٤٢ - 1397/08/06 ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>